Skip to content

Wdrożenia systemów IT w procesie serializacji

Serializacja i weryfikacja leków jest wymogiem prawnym w wielu krajach świata – bez jego spełnienia nie ma możliwości wprowadzenia na rynek produktów farmaceutycznych.

Z tego właśnie powodu niezwykle istotny jest wybór najlepszego systemu IT. Dobry system serializacyjny służy nie tylko do procesów serializacyjnych w łańcuchach dostaw leków i weryfikacji ich autentyczności.

Może on także służyć do oceny jakości dostarczanej m.in. przez wytwórców kontraktowych (CMO), optymalizacji procesów produkcyjnych i łańcuchów dostaw, a także zarządzania strategią sprzedaży.

Nasze usługi w ramach wdrożenia systemów IT

Pomagamy klientom wybrać, zainstalować i skonfigurować systemy do serializacji na każdym poziomie – od linii produkcyjnej, poprzez systemy poziomu trzeciego (L3), aż po poziom czwarty i piąty (L4-L5).

Bazując na naszym doświadczeniu, dobieramy rozwiązania najlepsze dla danej firmy, łańcucha dostaw i rynku zbytu, uwzględniając oczywiście budżet klienta.

W zależności od zapotrzebowania, pomagamy także przy zintegrowaniu wyżej wymienionych systemów z systemami partnerów lub klientów z łańcucha dostaw, a także innych systemów wewnętrznych, takich jak np. eRP.

Czym konkretnie się zajmiemy?

  • Instalacja i konfiguracja systemów serializacyjnych na wszystkich poziomach serializacji leków (L1-L5)
  • Integracja systemów IT wewnątrz firmy (WMS, LMS, ERP)
  • Integracja z systemami serializacyjnymi partnerów z łańcucha dostaw

W czym jeszcze pomagamy w procesie serializacji?

Świadczymy usługi na każdym etapie procesu serializacji leków. Prócz wdrożenia systemów IT nasze wsparcie to:

Rejestracja

Rejestracja

Pomagamy naszym klientom w uzyskaniu dostępu do systemów narodowych (rejestracji firmy i produktów w NMVO i EMVO), a także aktywnie wspieramy weryfikację leków od strony IT.

Więcej >>

Administracja systemów serializacyjnych

Administracja systemów serializacyjnych

Zarządzamy administracją systemów serializacyjnych, dostępem użytkowników, danymi typu Master Data (MD), a także raportami i alertami weryfikacyjnymi.

Więcej >>

Walidacja i rewalidacja systemów serializacyjnych

Walidacja i rewalidacja systemów serializacyjnych

Przeprowadzamy walidację systemów do serializacji, a także ciągłą rewalidację konieczną przy zmianach systemu czy też jego aktualizacjach (w zgodności z praktyką GMP). Wspomagamy klientów przy audytach klienckich i instytucjonalnych.

Więcej >>

Wsparcie klienta

Wsparcie klienta

Zapewniamy naszym klientom pierwszą linię wsparcia typu helpdesk. Godziny, języki i zakres wsparcia uzgadniamy bezpośrednio z klientami. Oferujemy tę usługę także firmom, dla których nie prowadziliśmy implementacji.

Więcej >>

Zarządzanie serializacją w łańcuchu dostaw

Zarządzanie serializacją w łańcuchu dostaw

Możemy prowadzić rozmowy w imieniu klienta z jego kontrahentami, partnerami z łańcucha dostaw czy też organizacjami narodowymi. Wspomagamy naszych klientów nie tylko ekspertyzą branżową, ale także znajomością języków.

Więcej >>
Chętnie pomożemy

Formularz kontaktu