Skip to content

Wsparcie klienta w procesie serializacji

W momencie zakończenia implementacji mniejsze firmy często nie mają możliwości czy też zasobów ludzkich do obsługi technicznej systemów. Potrzebują natychmiastowego wsparcia lub- jeśli sprawa jest bardziej skomplikowana – pomocy w zrozumieniu meritum problemu, a także podczas rozmów i ściągania zespołów wsparcia systemów, których używają.

W przypadku dużych firm sytuacja nieco się rożni w aspekcie zasobów ludzkich, ale nierzadko złożoność problemów i nawarstwienie wielu zadań sprawia, że pracownicy muszą podjąć decyzję, które z zadań zostanie opóźnione lub w ogóle niewykonane.

Nasze usługi w ramach wsparcia klienta

Usługi wsparcia proponowane przez JRC Consulting doskonale wpisują się w potrzeby firm każdej wielkości. Nasi klienci uzyskują pełne wsparcie, co oznacza, że nie muszą się martwić czy problem zostanie rozwiązany czy nie, w każdej chwili mają się do kogo zwrócić i otrzymają pomoc. Większość problemów zostanie rozwiązana od ręki, a jeśli jest on bardziej złożony i trzeba znaleźć jego rozwiązanie, zajmą się tym nasi konsultanci. Znika także problem braku pracowników w okresie wakacji, dni wolnych od pracy czy też w przypadku choroby lub po prostu niedostępności osób odpowiedzialnych za aspekt techniczny w firmie.

Oferujemy wsparcie techniczne w 12 różnych językach.

Czym konkretnie się zajmiemy?

  • Helpdesk w języku polskim
  • Globalny helpdesk w lokalnych językach wymaganych przez klienta
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych

W czym jeszcze pomagamy w procesie serializacji?

Prócz bieżącego wsparcie klienta opisanego powyżej oferujemy pełną obsługę różnych etapów serializacji:

Rejestracja

Rejestracja

Pomagamy naszym klientom w uzyskaniu dostępu do systemów narodowych (rejestracji firmy i produktów w NMVO i EMVO), a także aktywnie wspieramy weryfikację leków od strony IT.

Więcej >>

Wdrożenie systemów IT

Wdrożenie systemów IT

Oferujemy szereg usług związanych z implementacją systemami informatycznymi do serializacji leków, począwszy od pomocy przy wyborze systemu, poprzez wdrożenia na wszystkich poziomach (L1-L5), a także integrację z systemami zewnętrznymi.

Więcej >>

Administracja systemów serializacyjnych

Administracja systemów serializacyjnych

Zarządzamy administracją systemów serializacyjnych, dostępem użytkowników, danymi typu Master Data (MD), a także raportami i alertami weryfikacyjnymi.

Więcej >>

Walidacja i rewalidacja systemów serializacyjnych

Walidacja i rewalidacja systemów serializacyjnych

Przeprowadzamy walidację systemów do serializacji, a także ciągłą rewalidację konieczną przy zmianach systemu czy też jego aktualizacjach (w zgodności z praktyką GMP). Wspomagamy klientów przy audytach klienckich i instytucjonalnych.

Więcej >>

Zarządzanie serializacją w łańcuchu dostaw

Zarządzanie serializacją w łańcuchu dostaw

Możemy prowadzić rozmowy w imieniu klienta z jego kontrahentami, partnerami z łańcucha dostaw czy też organizacjami narodowymi. Wspomagamy naszych klientów nie tylko ekspertyzą branżową, ale także znajomością języków.

Więcej >>
Chętnie pomożemy

Formularz kontaktu