Skip to content

JRC Consulting

Zespół JRC Consulting zajmuje się consultingiem i wdrożeniami rozwiązań do serializacji leków w celu zwiększenia bezpieczeństwa pacjentów. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w branży IT dla farmacji.

Przeprowadziliśmy ponad 200 projektów związanych z łańcuchami dostaw leków w nowym środowisku serializacyjnym – były to zarówno duże wdrożenia, jak i prace dla małych firm.

Globalny zasięg

Zespoły naszych konsultantów działają aktualnie w 7 krajach, wspierając klientów z ponad 30 krajów.

Nasi konsultanci posługują się 12 językami. 

Wraz z naszymi partnerami wspieramy klientów globalnie. Prowadzimy projekty serializacyjne we wszystkich krajach Unii Europejskiej, USA, Rosji, Indiach, Japonii, Chinach, Brazylii, Korei Południowej, krajach arabskich.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w innym państwie, skontaktuj się z nami. Możemy Ci pomóc w niemal każdym miejscu na świecie

Jarosław Radzikowski

Founder & CEO w JRC Consulting

Jako trener systemów IT dla farmacji, szkoliłem tysiące badaczy klinicznych, monitorów medycznych i kierowników projektów klinicznych. Organizowałem szkolenia i eventy na całym świecie (od Rzymu i Londynu, przez Bliski Wschód po Bangkok, Tokio i Sydney, a także Boston i San Francisco).

Zarządzałem globalnymi zespołami wdrażającymi systemy IT do obsługi badań klinicznych dla firm takich jak Novartis, Pfizer, NovoNordisk, Merck, czy Eli Lilly.

Stworzyłem i zarządzałem działem implementacji w Oracle, dziale Health Sciences w Tokio, pracując z Takeda, Daiichi-Sankyo, Eisai, Otsuka i GSK Japan.

Byłem jednym z założycieli i członków zarządu firmy Clin-Cloud w Japonii.

Założyłem JRC Consulting, aby wspierać wysiłki firm farmaceutycznych w usuwaniu z rynku podrobionych leków będących zagrożeniem dla pacjentów. Naszym celem jest także poprawa modeli finansowych wpływających na cenę i dostępność leków.

Uwielbiam to, co robię, tak jak wszyscy nasi konsultanci. Robimy wszystko, by zapewnić najwyższą jakość naszych usług.

Współpraca z Japonią

Pomagamy klientom w wejściu i funkcjonowaniu na rynku japońskim. Zespół JRC Consulting zlokalizowany w Tokio realizuje zadania na rzecz klientów z Polski.

15 lat doświadczenia i obecności na rynku  japońskim oraz współpraca z lokalnymi partnerami sprawia, że oferujemy profesjonalne wsparcie  i usługi w następujących obszarach:

  • wykonywanie badań rynkowych
  • opracowanie i realizacja strategii marketingowych i sprzedażowych
  • reprezentowanie firmy klienta w kontaktach lokalnych
  • pozyskiwanie partnerów i kanałów sprzedażowych
  • rejestracji firmy i jej pełnej obsłudze
  • realizacji usług w zakresie wsparcia klientów japońskich

Nasze referencje:

Serializacja leków sprawia, ze są one bezpieczniejsze dla pacjentów.  JRC pomogło nam przebrnąć przez rejestrację i przygotowanie serializacji naszych produktów w Niemczech, a także wspiera nas w codziennych wyzwaniach weryfikacji leków od strony technicznej.
Piotr Błaszczyk
Wiceprezes Zarządu, Fosun Pharma Sp. z. o. o.
Polecamy szkolenia organizowane przez JRC Consulting. Braliśmy udział w szkoleniu dotyczącym pracy z systemami poziomu 3 i 4, które było profesjonalnie zorganizowane i przeprowadzone w sposób idealnie dopasowany do klienta.
celon pharma logo jrc consulting
Marcin Fajst
Młodszy Specjalista ds. Zapewnienia Jakości/ Koordynator ds. Serializacji, Celon Pharma S.A.
Najlepszym dowodem profesjonalizmu JRC Consulting jest fakt, że klienci Tracelink’a proszą, by to właśnie oni prowadzili im kolejne projekty. Zespół JRC wykonuje bardzo skomplikowane wdrożenia, wspiera klientów od strony analizy procesów, nowych wymogów i wyzwań w farmaceutycznych łańcuchach dostaw. Proponują także nowe rozwiązania, które pomagają dostosować się do dynamicznie zmieniających się warunków.
tracelink-logo-jrc-consulting
Ola Surowiec
Eastern Europe Account Executive, Tracelink​
Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej dwuletniej współpracy z JRC. Są wzorem do naśladowania dla firm konsultingowych - potrafią idealnie połączyć wiedzę technologiczną z potrzebami klienta. Zespół JRC z łatwością adaptuje się do dynamicznych warunków pracy. Zarząd firmy ma wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej. Gorąco polecam współpracę z nimi.
vimachem logo jrc consulting
Alexandros Vidras
VP Business Development, Vimachem

Zaufały nam już setki klientów z całego świata

0 +
projektów
0 +
klientów
0 +
krajów
0
lat doświadczenia
Chętnie pomożemy

Formularz kontaktu